Ferratum – greitoji paskola jūsų kišenėje!

Ferratum – greitoji paskola jūsų kišenėje. 2005 metais įkurtą Ferratum group šiuo metu pristato save net 20-yje kompanijų įvairiose pasaulio šalyse. Lietuva – vienų jų. Nors šios įmonės vardas nėra labai gerai pažįstamas įprastam tautiečiui, puikios grąžinimo sąlygos ir glaudus bendradarbiavimas su klientu yra priežastys, kodėl vis daugiau žmonių renkasi šios įmonės kreditą.

Ferratum – greitoji paskola jūsų kišenėje

Ferratum – greitoji paskola jūsų kišenėje

Kodėl verta naudotis būtent šio banko paslaugomis? Pirmiausia, jis yra orientuotas į mažas sumas, tad jei iki pilnos laimės jums tereikia kelių šimtų litų – išeitį siūlo Ferratum group. Paskolas gali imti asmenys nuo 20-ies iki 70-ies metų amžiaus Lietuvos piliečiai, įsipareigodami kreditą grąžinti 90-ies dienų laikotarpyje. Teikiama paskola siekia 2000 eurų. Daugeliui iki naujai įsigyjamo daikto tik tik ir tereikia, tad negaiškite ir pasinaudokite siūlomomis paslaugomis! Kartais naujų spalvų gyvenimui gali padovanoti naujai nupirktas daiktas. Nors pajamos yra pastovios atliekamų pinigėlių rasti yra gana sunku. Ferratum leidžia savęs nevaržyti. Gyvename tik kartą – pasimėgaukime tuo!

Naudinga pasidomėti:

Ferratum paskola – kaip nukeliauti iki tikslo?

Gauti kreditą dar niekada nebuvo taip paprasta! Ne tik jį pasiimti, bet ir pratęsti arba pasipildyti galite paprasčiausiai sms žinute arba naudodamiesi interneto paslaugomis. Šiuolaikinės technologijos suteikė galimybę gyventi kur kas paprasčiau – pasinaudokime teikiamomis sąlygomis. Jei žingsnelius planuojate atlikti naudojantis interneto pagalba, turite užsiregistruoti oficialiame Ferratum tinklapyje. Nepamirškite prisijungimo duomenų. Savo paskyroje visada galėsite sužinoti apie mokėjimo terminus, pinigų likutį. Taip visada apsuptas informacijos niekada nepasijausite paliktu. Taip pat darbo valandomis aktyvūs vadybininkai padės atsakyti į visus iškilusius klausimus. Jei neturi sąskaitos telefone, visada į juos galite kreiptis naudojantis skype programą. Atsakingas asmuo su jumis susisieks iš karto, kai tik bus laisvas.

Kiekvienas klientas gaus unikalų 30-ies simbolių kodą, kurio esmė indentifikuoti asmenį. MD5 kodas nukeliaus tiesiai į jūsų el. paštą ir kai norėsite sumokėti registracijos mokestį būtinai nurodykite kodą. Tai tarsi užtvirtinimas, jog jūsų identitetas tikrai nebus sumaišytas su kito asmens. Esate toks pat svarbus klientas kaip ir visi kiti, neatsižvelgiant į tai, kokią pinigų sumą skolinatės.

Informacijos nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės

Prieš pasinaudojant Ferratum paslaugomis turite išsiaiškinti pagrindinius faktus, kurie padės nepasiklysti kreditų skolinimosi jūroje. Kiekviena kredito įmonė turi būtent jai tinkamas sąlygas, kurių turi klausyti klientas. Elkitės su kitu taip, kaip norėtumėte jog būtų elgiamasi su jumis. Jei manote, jog kredito grąžinimo galimybės yra ribotos, geriau apskritai venkite tokio tipo paskolų. Nors jos neprašo jokio užstato, visgi, grąžinti pinigus vis tiek teks, o taip pat turėsite teisinių nesklandumų. Mini paskola vienam asmeniui teikiama daugiau nei viena kartą, tačiau prieš prašant sekančios būtinai turite grąžinti prieš tai paėmusią. Tai reiškia, jog vienu metu galite paimti tik vieną paskolą.

Mini paskola yra grąžinama naudojantis internetinės bankininkystės paslaugomis arba Lietuvos pašto skyriuose. Jei negebate laiku grąžinti paskolos už kiekvieną vėlavimo dieną bus skaičiuojami delspinigiai. Taip skola tik didės, tad verčiau negaiškite atsiskaityti su įmone. Skolintis iš Ferratum yra nepalyginamais geresnis sprendimas, nei pinigų prašyti prastos reputacijos asmenų, tačiau turite suvokti jog tiek vienu, tiek kitu atveju pinigus grąžinti jūs privalėsite. Išeities jokios nėra. Vienintelės šviesios durys – pinigų grąžinimas.

Greitoji mini paskola yra labai patogi kuomet greitai prireikia nelabai didelės pinigų sumos. Tačiau prieš pasinaudodami paslaugomis įvertinkite realią savo finansinę situaciją. Paprastai paskolos nepastovių algų gavėjams nėra išduodamos. Nelaukite atsisakymo iš kredito įmonės – įvertinkite save pats.

Greitieji-kreditai.lt

About the author