Mini paskolos internetu

Mini paskolos internetu – unikali galimybė, kuri žmonėms leidžia pasiskolinti nedidelę sumą pinigų neišeinant iš namų. Tai, nesudėtingai, galima padaryti išmaniuoju telefonu ar turimo kompiuterio pagalba, kurie turi prieigą prie internetinio ryšio. Mini paskola buvo kone pirmoji Lietuvoje, kuri startavo kartu su greitųjų kreditų paslaugomis. Todėl mini paskolos internetu neužtruko išpopuliarėti ir tapo kone geriausiu pasirinkimu kiekvienam norinčiam pasiskolinti.

Mini paskolos internetu

Mini paskolos internetu

Kol neatsirado galimybė gauti mini paskolą, iki to momento buvo ganėtinai sudėtinga pasiskolinti. Naujas modelis palengvino besiskolinančių dalią ir suteikė jiems galimybę pasiskolinti ženkliai lengviau ir žinoma – patogiau. Bankų ir įvairių unijų reikalavimai besiskolinantiems buvo itin griežti, todėl ribotos galimybės pasiskolinti nuo tokios minties atitraukė daugelį. Tačiau galimybė mini paskolą gauti internetu pakeitė vartotojų elgseną ir net poreikius. Dabar pasiskolinus minimalią sumą lėšų buvo galima juos investuoti į savo būtinuosius poreikius ar įsigyti reikiamą turtą, daiktą.

Kiekvienas supranta, kad mini paskolos paskirtis yra viena ir neklysta tie, kurie ją lygina su greitaisiais kreditais ar paskolomis. Greitieji kreditai ir greitos paskolos yra viena ir ta pati sąvoka. Todėl rekomenduojama nesiblaškyti ieškant pigesnių greitųjų kreditų ir bandyti lyginti palūkanas su mini paskolomis. Akivaizdu, kad skolinimo paslaugas teikiantys jas siūlo vienodas. Nesiskirs net ir paskolos grąžinimo sąlygos. Tad ieškantiems mini paskolų internetu, dera ties jomis ir apsistoti negaištant laiko narpliojant pačias sąvokas. Atsivėrė vienodos finansinės galimybės pasiskolinti visiems. Kodėl gi to nepadarius dabar?

Kokios bendrovės suteikia mini paskolas

Jei domitės galimybe pasiskolinti minimalią sumą savo išlaidoms padengt, greičiausiai, kad žinote, jog bendrovių galinčių paskolinti yra nemažai. Viena jų yra Credit Plus, kuri taip pat specializuojasi mini paskolų išdavimu interneto prieigos pagalba. Kita ne ką mažiau populiari bendrovė yra VIVUS kreditai. Greičiausiai, kad BigBank bendrovės pristatinėti nebereikia. Informacijos internetu apie ją galima rasti itin daug. Panaši situacija ir su SMScredit bendrove, tad pasiskolinti nedidelę sumą įmanoma pasirenkant sau geriausią skolinimo bendrovę. Galima teikti, kad mini paskola internetu jau Jūsų banko sąskaitoje.

Praėjus nemažai laiko nuo to momento, kai norintiems pasiskolinti pinigų buvo pradėta siūlyti mini paskolos paketai, jos dydis ženkliai padidėjo. Jei prieš kelis metus minimali suma būdavo vos 50-100 eurų, tai šiai dienai mini paskolomis jau galima vadinti tūkstantį ar kelis tūkstančius eurų. Tokias sąlygas diktuoja vartotojų elgesys, bei ekonominė šalies padėtis. Padidėjus besiskolinančiųjų sumos dydžiui, kreditoriai taip pat buvo priversti persiorientuoti ir pakeisti savo siūlomus mini paskolų paketus. Suprantama, kad su 50 ar 100 eurų šiai dienai vargu ar įmanoma ką nors įsigyti naudingo, nebent duonos, pieno, mėsos ir kruopų.

Mini paskolas išduodančių bendrovių dar yra

Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje keitėsi vartotojų ir mini paskolas suteikiančių bendrovių santykiai, pasiskolinti nedidelę pinigų sumą vis dar įmanoma. Tokias paslaugas vis dar teikia Vivus kredit, Bobutės paskola, Moment credit ir daugelis kitų bendrovių, kuriose galima pasiskolinti minimaliausią sumą, tai yra 50 eurų parai, kelioms dienoms ar mėnesiams. Tai priklauso nuo to ar besiskolinantis atitinka kreditorių reikalavimus dėl mini paskolos grąžinimo.

Kokie reikalavimai skolinantis minimaliai

Kiekvienam norinčiam pasiskolinti minimalią sumą naudinga žinoti, kad tokius finansinių paslaugų paketus siūlančios bendrovės turi ir savo individualius reikalavimus. Kiekvienoje skolinančioje bendrovėje yra individualūs reikalavimai. Tačiau mini paskolos suteikimui reikalavimai yra patys minimaliausi dėl mažos sumos dydžio. Todėl atitikus net ir minimaliausius reikalavimus, vos per keliasdešimt minučių į Jūsų sąskaitą bus pervesta mini paskolą ir nesvarbu, kad jos prašėte nuotoliniu būdu – internetu. Reikalavimų nėra daug, todėl prašyti mini paskolos galima atitinkant kelias kreditorių sąlygas.

  • Amžius yra svarbu. Minimalios paskolos yra suteikiamos sulaukus 18 metų, nors kai kurios bendrovės yra padidinusios reikalavimą amžiui ir greitas paskolas suteikia nuo 20 ar net 21 metų;
  • Pilietybė ar leidimas nuolat gyventi Lietuvoje taip pat yra svarbus kriterijus išduodant paskolas;
  • Gaunamos nuolatinės ir stabilios pajamos;
  • Nėra įsipareigojimų daugiau kaip 40 procentų viršijančių gaunamas pajamas;
  • Nenutrūkstamos pajamos iš nuolatinio darbdavio privalo būti gaunamos ne trumpesnį nei 6 mėnesių laikotarpiu.

Šie reikalavimai yra patvirtinti Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir taikomi be išimties kiekvienai bendrovei, kuri vykdo veiklą suteikiant minimalias paskolas internetu. Žinoma, kad kreditorius gali iškelti papildomas ir savo sąlygas, tačiau Lietuvoje tokia praktika nėra taikoma.

Privalumai ir trūkumai imant mini paskolą

Šių paketų paskolų trūkumai ir privalumai yra išryškinami panašiai kaip ir greitųjų kreditų ar paskolų. Vienas iš pagrindinių privalumų imant minimalią paskolą internetu yra ta, kad ji prieinama beveik kiekvienam lyginant su kitų paskolų rūšių suteikimu. Tad prašantys minimalios sumos drąsiai gali tikėtis teigiamo atsakymo iš bendrovės į kurią kreiptasi dėl galimybės pasiskolinti. Vos per keliolika minučių minimali prašoma suma atsiras Jūsų banko sąskaitoje kai tik bendrovė patvirtins suteikianti paskolą. Kai kuriais atvejais tai užtrunka dar trumpiau nei 15 minučių.

Mini paskola turi ir pagrindinį minusą. Tai didelės palūkanos, kurios yra didžiausios iš visų siūlomų finansinių paketų Lietuvos rinkoje. Todėl mini paskolų paslauga naudojasi tik tie vartotojai, kuriems išties reikia nedidelės pinigų sumos ir greitu laiku jie tiksliai žino, kad ją grąžinti pavyks be trukdžių. Todėl mini paskolas teikiančios bendrovės internetu rekomenduoja skolintis atsakingai ir įvertinant savo ateities finansines rizikas.

Taigi, gauti mini paskolą nėra sudėtinga, tačiau tai yra ne ką mažesnė atsakomybė nei skolinantis didelę sumą. Mini paskolos internetu gali tapti ir Jūsų geriausiu pasirinkimu tik tuo atveju, jei skolinsitės itin atsakingai.

About the author