Pasinaudokite greitojo kredito Vivus paslaugomis

Pasinaudokite greitojo kredito Vivus paslaugomis. Dažnai šventėms pasibeldus į namus prireikia papildomų pajamų, be kurių organizuojamas vakarėlis gali nublankti. Tokia šventė kaip vestuvės reikalauja taupyti ne vienerius metus, ypač jei norite iškelti linksmą šventę be jokių suvaržymų. Kuomet reikiama pinigų suma apčiuopiama rankomis, tačiau iš turimos taupyklės imti nesinori – greitasis kreditas patogiausia išeitis. Vivus.lt garantuoja, jog jums bus suteiktos kokybiškos paslaugos, glaudus bendradarbiavimas ir visos reikiamos konsultacijos. Nepasitikėkite vien kaimynių šnekomis – pats įsitikinkite suteikiama kokybe. Patogi paskola teikiama vos per 15 minučių. Sunku patikėti – įsitikinkite!

Pasinaudokite greitojo kredito Vivus paslaugomis

Pasinaudokite greitojo kredito Vivus paslaugomis

Vivus paskolai teikiamos paraiškos priimamos kaip ir beveik visų kitų greitųjų kreditų būdais: spaudos kioskuose, terminaluose ar paprasčiausiai naudojantis interneto paslaugomis. Jei bankas sutiks jums duoti kreditą – pinigai jūsų sąskaitą pasieks vos per 15 minučių. Jei praėjus laikotarpiui sąskaitoje vis dar švilpauja vėjai, kuo skubiau skambinkite į banką. Dažniausiai tai būna internetiniai trikdžiai, tačiau pasitikslinti verta visada. Kai kurie asmenys nesuvokia, kokiam tikslui bankai prašo pervesti 0,01 Lt mokestį kredito įmonei, juk banko išlaidos daug didesnės už pervedamą sumą. Viskas vien dėlto, kad įmonė sužinotų jūsų sąskaitą ir asmeninius duomenis. Skolindamiesi jie nori gauti visą reikalingą informaciją. Tačiau, juk tai normalu. Ir pats neskolintumėte mažai pažįstamui asmeniui. Maža to, Vivus.lt ne tik suteikia kreditą, bet ir tarsi užtvirtina, jog būsite pajėgus paskolą grąžinti. Galite tai traktuoti kaip jų savisaugos instinktą. Bet juk tam tikra prasme mes kartais negalime įvertinti savo finansinės situacijos, o būti įsiskolinusiu ir negebėti grąžint daug blogiau, nei visiškai neturėti pajamų. Galbūt todėl greitasis kreditas toks patogus – jis padeda neprarasti draugų, prašant ištiesti pagalbos ranką. Sakoma, jog kuomet kalba liečia pinigus draugų paprasčiausiai nebelieka. Tuo rizikuoti neverta.

Naudinga pasidomėti:

Informacija – prieinama kiekvienam

Kreditus siūlančios bendrovės neužleidžia pirmųjų pozicijų ne tik žydruosiuose ekranuose, bet ir internetinėje žiniasklaidoje. Kiekvieną mūsų žingsnį sekanti reklama siūlo pasinaudoti teikiamomis paslaugomis. Vivus.lt paslaugos ir apie jas teikiama informacija taip pat prieinama kiekvienam internetinėje erdvėje. Žinant bazinę informaciją, kurios gali prireikti prieš užsisakant kreditą pavyks išvengti nesusipratimų.

  • Kreditą galite gauti tik savo vardu kiekvieną dieną nuo 7:00 iki 00:00. Paraiškas galite teikti ir naktį, tačiau pinigai jus pasieks tik išaušus rytui.
  • Viva.lt suteikia kreditus nuo 1 iki 24 mėnesių grąžinimo laikotarpiui. Paprastai greitieji kreditai terminą normuoja iki 12 mėnesių, taigi ši bendrovė gauna pliusą nuo tų, kurie siekia, jog mėnesinės išmokos būtų nedidelės.
  • Jei esate skolininkų sąrašuose prarandate teisę gauti naują kreditą. Kiekvienam teikiama suma nustatoma individualiai remiantis pagal pajamas, finansinę būklę, mokėjimų istoriją. Kredito limitas yra maksimali suma, kurią jūs galite gauti.
  • Vienas klientas turi teisę gauti tik vieną kreditą. Jei pritrūkote pajamų galite kreiptis į vadybininkus dėl papildymo. Įvertinus jūsų finansinę situaciją bus pateikti visi įmanomi pasiūlymai.

Greitieji kreditai

Greitieji kreditai nėra paprasčiausia paskola, tai didelis įsipareigojimas, kurio neįvykdymas gali sulaukti labai griežtos bausmės. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite kredito grąžinti laiku, kuo skubiau kreipkitės į banką. Bendradarbiavimo pagalba pavyks rasti geriausią variantą. Priešingu atveju nemokant laiku palūkanų galite susigadinti savo kredito istorijas. Tokiu atveju ateityje jus nebeturėsite galimybės prašyti paskolos. Įvertinkite situaciją, ar kreditas jums apskritai yra reikalingas. Paskolų pasirinkimų galimybės yra plačios. Gebėdami teisingai išsirinkti, skolinimasis netaps našta, o padės įgyvendinti visus savo norus.

Greitieji-kreditai.lt

About the author